Muteks, Ehwha Ram makinaları firması ile ITM 2018’de

Muteks, Lakshmi iplik makinaları ile ITM 2018’de

Lakshmi’nin Card LC636 Tarak ve Draw Frame LDF3 Cer makinesi ITM 2018 de Muteks standında çalışır vaziyette sergilenecek.

Muteks, Hindistan Menşeili ve Birçok ülkedeki iplikhanelerde başarı ile çalışan JUMAC Kova firması ile ITM 2018’de.

MUTEKS ve LAKSHMI İşbirliğinde Uşak’ta 2. si gerçekleşen İPLİKÇİLİKTE YENİ TEKNOLOJİLER temalı konferansımızda, Uşağın değerli sektör temsilcileriyle bir araya geldik.

MUTEKS Hindistan ITMA Fuarında, mümessili bulunduğumuz LAKSHMI ,MAG,JUMAC, MOKSHA VE VETAL firmaları ile gövde gösterisi yaptı...

Muteks, Ehwha Ram makinaları firması ile ITM 2016’da

Muteks, Lakshmi iplik makinaları ile ITM 2016’da

Lakshmi’nin Card LC636 Tarak ve Comber LK69 Penye makinesi ITM 2016 da Muteks standında çalışır vaziyette sergilenecek.

Muteks, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Hindistan Menşeili MAG Laboratuvar Cihazları firması ile ITM 2016’da çeşitli laboratuvar cihazları çalışır vaziyette sergileyecek.

Muteks, Hindistan Menşeili ve Birçok ülkedeki iplikhanelerde başarı ile çalışan JUMAC Kova firması ile ITM 2016’da.

LMW ve Muteks 2 Yeni Makine OTM 2014 Gaziantep Fuarında

http://www.tekstilteknoloji.com.tr/dergi/ekim_2014/index.html#p=108

Muteks, Lakshmi iplik makinaları ile KTM 2014’te...

Lakshmi’nin Card LC636 Tarak ve Comber LK69 Penye makinesi KTM 2014 Muteks standında çalışır vaziyette sergilenecek…

http://www.textotex.com/haber/etkinlik/muteks-lakshmi-iplik-makinalari-ile-ktm-2014te.html

LMW 16-19 EKİM TARİHLERİ ARASINDA OTM GAZİANTEP FUARINDA

LMW 23-25 EKİM TARİHLERİ ARASINDA KTM KAHRAMANMARAŞ FUARINDA

LMW Kahramanmaraş’ta Tekstil Zirvesinde

Tekstil toprağına geri dönüyor sloganıyla yola çıkan Kahramanmaraş, Uluslararası Tekstil Zirvesi ile sektörün dikkatini üzerinde toplamayı hedefliyor.

T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın kordinasyonunda, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenecek Uluslararası Tekstil Zirvesi 21-23 Kasım 2013 tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta yapılacak.

Üç gün sürecek zirve Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Seminer Salonlarında düzenlenecek. Açılış ve sunumların yapıldığı ilk gün bilimsel teknoloji sergisi ‘AR-GE Pazarı’ açılacak. Daha sonraki günlerde, akademisyenler, sektöre yön veren firma yöneticileri ve kamu temsilcileri tarafından hazırlanan pazarlama, üretim, teknoloji, insan kaynakları ve enerji konularının işleneceği panel ve sunumlar yer alacak. Tekstil Teknolojilerinin geldiği son nokta, akademik çalışmaların sektördeki yansımaları uzman katılımcılar tarafından değerlendirilecek. Ayrıca, zirve kapsamında düzenlenecek olan Ar-Ge Proje Pazarı ile akademisyenler tarafından gerçekleştirilen, ticarileşmeyi bekleyen projeler sergilenecek.

Tekstil sektörünün her yönüyle değerlendirileceği zirveye LMW ve Muteks yöneticileri, yapacakları panel ve sunumlar ile iştirak ediyor.

ITM DE LMW:
http://www.itm2013.com/itm_news_TR_.pdf
LMW DEN YÜKSEK KALİTE VE MALİYETTE TASARRUFU

LMW Türkiye İhracat Müdürü Bay C.ARUNCAHALAM Hindistan’da İhracatta En Yüksek Büyüme Ödülü aldı.

LMW DEN KAHRAMANMARAŞ ÇIKARMASI

ITMA 2011 BARCELONA' DA LMW DEN GÜÇ GÖSTERİSİ

İSPANYA'NIN BARCELONA KENTİNDE DÜZENLENEN ITMA 2011 FUARINA KATILARAK YENİ ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYEN LMW İPLİK ÜRETİCİLERİNİN İLGİ ODAĞI HALİNE GELDİ. FUAR SIRASINDA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİDEN ÖTÜRÜ TÜM ZİYARETÇİLERİMİZE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ.

MUTEKS VE LMW İŞBİRLİĞİ İLE ADANA METEMDE ÖĞRENCİ VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİNE YÖNELİK İPLİK TEKNOLOJİLERİ SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Türk Tekstil Vakfı ADANA METEM’in konferans salonunda gerçekleştirilen “İPLİK ÜRETİM TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELER VE YENİLİKLER” semineri ile Muteks ve LMW Yetkilileri  günümüzde, teknolojik gelişmelere paralel hızla değişime uğrayan kalite tespit yöntemleri, sanayide kabul görmeye başlayan yeni eğirme yöntemi ve iplik kalitesini önemli derecede etkileyen yedek parçalar hakkında öğrenci ve sektör temsilcilerini bilgilendirdi.