PENYE SİSTEMİ

Regülesiz Cer LD2

Cer LD2 Pamuk gibi çeşitli hammaddeler ile sentetik elyaf ve karışımlarından yüksek sevk hızında mükemmel kalitede şerit elde etmek için üretilmiş yeni model bir makinadır. Sevk hızı 1000 m / dak (Mekanik) kadar çıkabilmektedir.

 

Regüleli Cer LDA/1

Regüleli cer LDA/1 in ise yüksek üretim ve hassas otomatik düzgünleştirici gibi temel işlevleri vardır. 1.100 m/dakikaya kadar yüksek üretim hızına (mekanik) sahiptir.

 

VATKA HAZIRLAMA LH 15

Vatka hazırlama LH15 makinesi elyafın optimum derecede paralelleştirilmesini sağlayarak mükemmel bir vatka hazırlık sağlar. Vatka hazırlama LH15 ile 150 mt/dk (hammaddeye bağlıdır) üretim hızı ile düşük maliyetle yüksek üretim sağlanmaktadır.

 

PENYE TARAĞI LK64Z

Penye tarağı LK64Z de 1,7 ton günlük üretim için MCD PLUS teknolojisiyle 500 vuruş/dk üretim hızı ile bütünleştirilmiştir. Penye makineleri aşağıdaki gereksinimleri karşılamak üzere yapılandırılmıştır.

  • Kısa liflerin eliminasyonu
  • Geliştirilmiş dublaj ve çekim
  • Mükemmel kıvrılma

 

PENYE TARAĞI LK69

Tarak Makinesi LK69 "HIZ DÜZENLEYİCİ"(PACT) ile 2,1 Ton/Gün ve 600 vuruş/dk ‘ye kadar üretim sağlayan penye tarağı makinasıdır. Parçaların senkronize ve uygun hareketini sağlayan kinematik bağlantı sentezi ağır vatkaların daha nazikçe tutulmasını sağlar. Elyafı uygun şekilde seçebilme imkânı makinenin daha yüksek hızlarda, elyafı burmadan çalışmasına ve kısa elyafların etkin şekilde uzaklaştırılmasına olanak sağlar.